فناوری اطلاعات و IT

بروزرسان جدید اپ Bing عرضه شد

bing-search-additions

اپلیکیشن Bing برای سیستم عامل iOS بروزرسانی شده و نسخه ۶٫۷٫۲ آن عرضه شده است. یکی از ویژگی‌های جدید این اپلیکیشن این است که می‌توانید در آن اپ‌های نقشه‌های مختلف مثل گوگل مپ یا سایر اپ‌ها را خود انتخاب کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های جدید هم این است که با این بروزرسانی اپ Bing بهتان درباره موزیک‌ها وخواننده‌هایی که بحث‌شان داغ است اطلاعات می‌دهد.

در عین حال می‌توانید فیلم‌های محبوب‌تان را به Watchlist اکانت‌های Netflix یا Amazon Prime بیافزایید و از طریق صفحه مخصوص فیلم‌ها به این لیست‌ها مستقیما دسترسی پیدا کنید. یک حالت جدید هم در صفحه‌های خبری به وجود آمده که عکس‌ها را برایتان از میان می‌برد و اجازه می‌دهد سریع‌تر و آسان‌تر خبر مورد نظرتان را بخوانید. با این بروزرسانی همچنین می‌توانید وارد حساب مایکروسافت‌تان شوید و تاریخچه جستجوهاتان را بررسی کنید.

می‌توانید صبر کنید تا زمان بروزرسانی این اپ برای شما هم فرا برسد و یا همین حالا به صورت دستی نسخه ۶٫۷٫۲ اپلیکیشن Bing را بروزرسانی کنید.

‌‌منبع : دیجیکالا

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر