اخبار بازی ها

کارگردان تکنیکی Gears of War 4 آماده است از تمام قدرت Scorpio استفاده کند

با رونمایی از Xbox One Scorpio در E3 امسال حدس و گمان های زیادی در مورد قدرت سخت افزار جدید این کنسول بوجود آمد.همچنین بزرگان و سازندگان مختلف صنعت گیم نیز نظرات کاملا مختلفی در مورد این کنسول دارند.

به نقل از Gamingbolt، امروز Digital Foundry مصاحبه‌ی جدیدی را با آقای ” مایک رینر”(Mike Rayner) کارگردان تکنیکی استودیوی The Coalition منتشر کرد.

در این مصاحبه آقای رینر نظرات خود را در مورد این سخت افزار جدید به اشتراک گذاشت و اظهار کرد که آن ها آماده هستند تا کاملا از قدرت Scorpio استفاده کنند.

در توسعه Gears of War ما کاملا در نقطه ای هستیم تا از Project Scorpio کاملا استفاده کنیم و در عین حال بهترین ارائه را در پلتفرم های دیگری که در حال کار برروی آن هستیم، داشته باشیم. ما برروی ویژگی های مقیاس پذیر و افزایش شونده ای برای موتور بازی سازی خود سرمایه گذاری کردیم تا انجین ما از GPU های زیادی پشتیبانی کند و همچنین قادر به ارائه بهترین اجرا در کنسول و PC باشد. ما همچنین محتوای خود را تا رزولوشن ۴K آزاد ساختیم که این به ما این اجازه را می دهد تا برروی بهترین GPU ها علاوه بر جزئیات چشمگیر رزولوشن عالی را ارائه دهیم.”

” برای من که یک توسعه دهنده هستم، وجود چندین پلتفرم هدف کاملا مرتبط برای بهنیه سازی بازی ها برروی آن ها(Xbox One،Xbox One S،Project Scorpio و Windows 10) بسیار جذاب می باشد. این ویژگی که Universal Platform نام دارد به ما این اجازه را می دهد تا همگان قادر باشند با یکدیگر برروی Xbox Live بازی کنند و اینطور نباشد که یک پلتفرم بطور کامل مورد استفاده اصلی قرار گیرد و به طرفداران پلتفرم های دیگر بی توجه‌ی شود. پس فرقی ندارد برروی کدام دستگاه بازی می کنید.”

احتمالا با این اوصاف بازی Gears of War 4 که یکسال قبل از عرضه Scorpio منتشر می شود می تواند نسخه ارتقا یافته ای داشته باشد و The Coalition این بازی را قادر سازد تا برروی ۴K با ۳۰ فریم بر ثانیه یا ۱۰۸۰P و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا کند  به همراه جلوه های بصری بهتر، اجرا کند.

منبع:پردیس گیم

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر