اخبار بازی ها

سگا از دو سونیک جدید رونمایی کرد

سگا از دو سونیک جدید رونمایی کرد

سگا از دو سونیک جدید رونمایی کرد

به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی مجموعه بازی‌های سونیک، شرکت سگا دو بازی جدید در این مجموعه معرفی کرده است. سونیک‌های جدید، دو مخاطب مختلف را هدف گرفته‌اند؛ یکی از بازی‌ها، شبیه به شماره‌های کلاسیک سونیک ساخته شده و دیگری، یک سکو بازی مدرن است.

بازی اول، Sonic Mania نام دارد. این بازی، سکوبازی کلاسیک و دوبعدی است و در بهار سال آینده، روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

این بازی، برای طرفداران قدیمی سونیک ساخته شده است و مرحله‌های‌اش، بازسازی مرحله‌های سونیک ۱، سونیک ۲ و سونیک ۳ هستند. البته مراحل جدیدی هم در این بازی قرار داده شده‌اند. بازی Sonic Mania ار نظر گرافیک و روند کاملا شبیه به بازی‌های قدیمی سونیک است. می‌توانید در ادامه، تریلر Sonic Mania را ببینید.

بازی بعدی، قرار است یک سکوبازی سه بعدی باشد و هم حتی اسم‌اش هم درست و درمان مشخص نشده است. سگا از Project Sonic 2017 برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و هم‌چنین نینتندو NX رونمایی کرده است. این بازی را تیم سازنده‌ی دو بازی Sonic Colors و Sonic Genreations می‌سازند و قرار است در پایان سال ۲۰۱۷ عرضه شود. مطمئنا در ماه‌های آینده، اطلاعات بیشتری از این بازی خواهیم شنید. می‌توانید در ادامه، تریلر معرفی Project Sonic 2017 را ببینید.

منبع : دیجیکالا

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر