اخبار بازی ها

بازی Ace Combat 7: Skies Unknown تا سال ۲۰۱۸ تاخیر خورد

بازی Ace Combat 7: Skies Unknown تا سال ۲۰۱۸ تاخیر خورد

امروز، شرکت «نامکو باندای» اعلام کرد عنوان آینده این شرکت، یعنی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown تا سال ۲۰۱۸ تاخیر خورد. در کنار این خبر، نامکو هم‌چنین تعدادی تصویر هم از عنوان موردنظر منتشر کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تهیه‌کننده بازی Ace Combat 7: Skies Unknown آقای کازوتوکی کیکُنو در پیامی راجب تاخیر این عنوان توضیحاتی ارائه داده که در ادامه آن را مشاهده می‌کنیم:

من، می‌خواستم از این فرصت برای صحبت کردن با طرفداران وفادرامان در بازی Ace Combat به‌صورت مستقیم استفاده کنم و باید به شما بگویم که زمان انتشار بازی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown بروزرسانی شده است.

تیم توسعه‌دهنده بازی Ace Combat 7 به‌سختی روی این پروژه مشغول است، و ما مصمم هستیم تا به چشم‌اندازی مناسب برای این مجموعه دست پیدا کنیم. برای رسیدن به این چشم‌انداز، ما تصمیم گرفتیم تا بازی Ace Combat 7: Skies Unknown را به سال ۲۰۱۸ موکول کنیم.

ما دوست داشتیم تا این بازی در سال ۲۰۱۷ عرضه شود، اما هدف ما باعث شد تا کمی تاخیر را چاشنی کار کنیم. ما نیاز به اختصاص دادن زمان بیشتری برای کامل کردن و بهینه‌سازی جدیدترین فصل از حماسه Ace Combat داریم. ترکیبی از موتور بازی «آنریل انجین ۴» و قدرت کنسول‌های نسل فعلی و سخت‌افزار رایانه‌های شخصی، به معنای واقعی کلمه ما را به ارائه بهترین تجربه در توسعه بازی Ace Combat 7 به‌روز مجهز می‌کند. در طول بیش از ۲۰ سالی که تاریخ مجموعه بازی Ace Combat را شامل می‌شود، در هیچ زمانی این‌قدر در زمینه فناوری دست ما باز نبوده که به ریزترین جزئیات از مبارزه و پرواز، مانند پوشش جریان ابر و جریان هوا و یا راه‌های جدید برای جنگ‌های هوایی و استفاده از قابلیت واقعیت مجازی پلی استیشن برای بازی‌کنان بپردازیم.

در ماه‌های آینده جزئیات بیشتری را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت، با شروع همایش E3 2017، برای اولین بار ما قصد داریم تا نمایشی جدیدی از ماموریت بازی با واقعیت مجازی را در Ace Combat 7 داشته باشیم! به نمایندگی از طرف تمامی اعضای پروژه ACES، از شما به‌خاطر صبر و شکیبایی‌تان برای ادامه حمایت از این بازی، تشکر می‌کنم.

منبع:دنیای بازی

درباره نویسنده

پیمان ساعی

ارسال نظر