اخبار بازی ها

دو بسته الحاقی جدید برای بازی For Honor منتشر خواهد شد

دو بسته الحاقی جدید برای بازی For Honor منتشر خواهد شد

بازی For Honor دو بسته الحاقی جدید مربوط به قهرمانان دریافت خواهد کرد که محتوای آن ترکیبی است از دو شخصیت «سنتورین» (Centurion) و «شینوبی» (Shinobi). در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

جزئیات شخصیت‌های جدیدی که توسط این دو بسته الحاقی به بازی For Honor اضافه خواهند شد در کنار اطلاعاتی در مورد فصل دوم آن توسط شرکت یوبی‌سافت منتشر شده‌اند. فصل دوم بازی For Honor از تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد و دارندگان سیزن پس، همزمان شاهد اضافه شدن دو شخصیت جدید نیز خواهند بود. در توضیحات یوبی‌سافت آمده ا ست که:

شینوبی یک سامورایی آدمکش است که با دقت و مهارت حرکات و حملات خود را صورت می‌دهد. سنتورین یک شوالیه است و در نبردهای نزدیک از gladius کلاسیک برای وارد کردن بیشترین صدمات استفاده می‌کند. هر دو قهرمان جدید به رایگان برای دارندگان سیزن پس از تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه در دسترس خواهند بود و سایر بازیکنان برای خرید آن‌ها بایستی که تا تاریخ ۲ خرداد ماه منتظر بمانند.

قیمت خرید این دو شخصیت برای افرادی که دارای سیزن پس نیستند اعلام نشده است اما انتظار می‌رود که رویکرد مشابهی با شخصیت‌های حاضر در بازی برای آن‌ها در پیش گرفته شود و برای باز نمودنشان به تعداد معینی Steel نیاز باشد. واکنش طرفداران این بازی نسبت به شخصیت‌های قابل خرید جالب خواهد بود، آیا آن‌ها برای دریافت ترکیبی از قابلیت‌ها حاضر به پرداخت پول خواهند بود یا خیر؟

فصل دوم بازی For Honor شامل نقشه‌های جدیدی است. Forge و Temple Garden از تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه به رایگان در دسترس کلیه بازیکنان قرار خواهند گرفت و در کنار آن شاهد به‌روزرسانی‌هایی جهت تغییراتی در بازی خواهیم بود. شرکت یوبی‌سافت اعلام کرد:

این به‌روزرسانی منجر به افزایش امتیاز ابزار خواهد شد و همچنین تنظیماتی را اعمال تا در سیستم وضعیت ابزار شاهد تعادلی باشیم و منجر به اضافه شدن یک سطح حماسی جدید از ابزار نادر خواهد شد، با شروع فصل دوم شاهد بازگشت نبرد گروه خواهیم بود و این شانس را برای واکینگ‌ها ایجاد خواهد کرد تا نبردها و پیروزی‌های خود را در فصل اول تکرار کنند.

بازی For Honor در زمان عرضه از هایپ بالایی برخوردار بود اما با گذشت زمان و مشاهده مشکلات سرور و گیم‌پلی آن، شاهد کاهش اشتیاق بازیکنان نسبت به آن بوده‌ایم و شرکت یوبی‌سافت در پاسخ به مشکلات بوجود آمده به‌روزرسانی‌های بزرگی را برای آن از زمان عرضه منتشر نموده است. آیا شروع فصل دوم آغاز دوره جدیدی برای این بازی خواهد بود یا به مشکلات فعلی آن چیز دیگری را اضافه خواهد کرد؟ ماه دیگر پاسخ سوال خود را خواهیم یافت.

منبع:دنیای بازی

درباره نویسنده

پیمان ساعی

ارسال نظر