اخبار بازی ها

بهترین بازی های استراتژیک real time سال ۲۰۱۶ برای اندروید و آیفون

Best RTS Games 2016

Best RTS Games 2016

بازی های سبک استراتژی برای اغلب کاربران، بازی‌هایی کند و کسل کننده به نظر می‌رسند، اما تنها دوستداران این بازی‌ها می‌دانند که ورود به دنیای مهیج بازی های استراتژیک نیاز به صبر، داشتن تفکر تاکتیکی و توانایی مدیریت منابع دارد که البته لزوم وجود این پیش‌نیازها، برای بازی های استراتژیک real time بیشتر از قبل مشهود است. در این سبک از بازی ها زمان زیادی برای انجام کارهای جانبی نیست و بازیکن باید با دقت تمام و با به‌کارگیری هوش زیاد به انجام بازی بپردازد؛ چرا که اولین اشتباه ممکن است آخرین اشتباه او باشد. اگر شما هم یکی از طرفداران این سبک از بازی های موبایل هستید، با معرفی بهترین بازی های استراتژیک real time موبایل در سال ۲۰۱۶ همراه باشید.

بازی MechCom 2

بهترین بازی های استراتژیک real time سال 2016 برای اندروید و آیفون

سازنده : Game Dev Team دانلود : اندروید | iOS
سبک بازی : RTS کلاسیک قیمت : ۱ دلار

یک بازی مفرح و شاد که در آن روبات‌ها با سلاح‌های غول‌پیکر خود، به جان یکدیگر می‌افتند. بازی MechCom 2 یک بازی ارزان و بدون نیاز به خرید تجهیزات اضافی است که ساعت‌ها شما را سرگرم می‌کند. این بازی را می‌توانید هم با هوش مصنوعی و هم با دوستانتان و در حالت چندنفره بازی کنید. بازی MechCorm 2 از همان دستورالعمل بازی‌های RTS کلاسیک؛ یعنی جمع‌آوری منابع، ساخت مستحدثات، جمع‌آوری لشکر و سرکوب دشمنان، تبعیت می‌کند.

بازی Machines at War 3
سازنده : Isotope 244 دانلود : اندروید | iOS
سبک بازی : RTS کلاسیک قیمت : ۷ دلار

مانند بازی قبل، بازی Machines at War 3 (ماشین‌های جنگی ۳) نیز از دستورالعمل بازی های استراتژیک real time کلاسیک استفاده می‌کند. این بازی در عمل مانند بازی‌های دهه ۹۰ به صورت «فرماندهی و تسخیر» انجام می‌گیرد. بازی Machines at War 3 از نوع استراتژی بالا/پایین است که شاید در نگاه اول خیلی خارق‌العاده نباشد، اما تنوع زیاد واحدهای جنگی و سوپر اسلحه‌ها برای مقابله با دشمنان، تجربه یک بازی فراموش‌نشدنی در سبک بازی های استراتژیک real time را برایتان رقم خواهد زد.

بازی Transformers: Earth Wars

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر