مقالات وردپرس

تنظیمات گفت و گوها در ورد پرس

commentدر این بخش قصد دارم کمی بیشتر در مورد بخش نظرات در سیستم مدیریت محتوای وردپرس توضیحاتی خدمت شما ارائه کنم . یکی از بخش هایی که در یک وب سایت به شما بازخورد مطالب را نشان میدهد ، تیکت های ارسالی از طرف کاربران می باشد . یعنی می توانید با استفاده از نظراتی که برای شما ارسال می شود درجه اهمیت مطالب را مورد بررسی قرار داده و متوجه شوید که چه مقالاتی بیشتر مورد بررسی بازدید کنندگان شما قرار می گیرد .  در این مطلب شما را با تنظیمات گفت و گو ها که شامل نحوه تو درتو قرار گرفتن نظرات بستن دیدگاه پس از زمان مشخص و … می باشد .

ابتدا وارد پیشخوان شوید . سپس ماوس را بر روی تنظیمات برده و گفت و گو ها را بزنید .
سپس محیطی مانند تصویر زیر را مشاهده می کنید :

1تنظیمات گفت و گوها دیدگاه ها در ورد پرس

همانطور که مشاهده می کنید شامل  تنظیمات زیادی برای قسمت دیدگاه هست که همه آن ها توضیح داده شده . بنده مهم ترین آن ها را برای شما توضیح می دهم .
گزینه‌ها دیگر تنظیمات دیدگاه‌ها :
بستن دیدگاه در نوشته های قدیمی تر از _____ روز به صورت خودکار بسته شوند . : در این گزینه با تعیین تعداد روز هایی که پس از اتمام آن نظرات برای مطلب بسته شود می توانید نظرات را پس از مدت معینی برای پست ها ببندید .

فعال‌کردن دیدگاه‌های تودرتو با عمق ___ دیدگاه . : در این گزینه با انتخاب عمق دیدگاه که به صورت تو در تو در زیر یکدیگر قرار می گیرد می توانید مشخص کنید تا چند دیدگاه عمق داشته باشد .

صفحه‌بندی دیدگاه‌ها با ___ دیدگاه در هر صفحه و (اخرین / اولین) صفحه به صورت پیش فرض نمایش داده شود . در این قسمت می توانید مشخص کنید که دیدگاه ها در صورت زیاد بودن صفحه بندی شود و مثلا در هر صفحه دیدگاه ها ۳۰ نظر قرار بگیرد .

برایم نامه بفرستید هرگاه ( کسی دیدگاهی نوشته است – دیدگاهی نیازمند بررسی است .) : با تیک زدن این دو مشخص میکنید که اگر نظری نیاز به تایید دارد و نظر جدیدی داده شده است به شما ایمیلی از سایتتان به طور اتوماتیک فرستاده شود .

پیش از‌ این‌ که دیدگاهی نمایان شود : (دیدگاه‌ها باید به صورت دستی تایید شوند – نویسنده باید یک دیدگاه پذیرفته شده داشته باشد ) : با استفاده از این قسمت می توانید قبل از اینکه نظر بر روی سایت شما قرار بگیرد آن را مشاهده و سپس در صورت تمایل آن را تایید کنید . این کار مهم است زیرا ممکن است موارد نامناسبی در نظرات قرار بگیرد که با این کار می توانید تمامی نظرات را بررسی کنید .

سیاه‌ نامه‌ ی دیدگاه‌ها : در این کادر باید در هر خط یک کلمه غیر مجاز که نمی خواهید در نظرات وارد شود را وارد کنید .

نیم ‌رخ‌ها :
در این قسمت می توانید تصویری را به عنوان اواتار بازدیدکنندگان که نظر می دهند قرار دهید یا اوتار کاربران عادی را مشخص کنید . ( که اواتار انتخاب نکرده اند .)

منبع : آسارایان

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر