دنیای سرعت

تنها شاسی‌بلند آلفارومئو قیمت‌گذاری شد

اولین شاسی بلند آلفا رومئو تابستان امسال وارد نمایندگی‌های فروش می‌شود و به تازگی قیمت این مدل اعلام شده است.

تنها شاسی‌بلند آلفارومئو قیمت‌گذاری شد

آلفا رومئو استلویو مدل ۲۰۱۸ از موتور ۲٫۰ لیتری توربوشارژ چهار سیلندر با قدرت ۲۸۰ اسب بخار و گشتاور ۳۰۶ فوت پوند بهره می برد. مدل پایه استلویو دارای قیمت ۴۲۹۹۰ دلار است. موتور این خودرو به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته متصل شده و کمک می کند تا استلویو شتاب صفر تا صد ۵٫۴ ثانیه و بیشینه سرعت ۲۳۲ کیلومتر بر ساعت داشته باشد. مدل پایه این خودرو به صورت استاندارد با انتخابگر حالت رانندگی DNA آلفا، اگزوز دوگانه با لوله های درخشان، رینگ های آلومینیومی ۱۸ اینچی، صندلی های چرمی، چراغ های جلوی بای زنون با LED,های دید در روز، چراغ های عقب LED، دوربین دید پشت با سنسورهای پارک عقب، استارت از راه دور، ورودی بدون سویچ با سیستم Keyless Go، در صندوق عقب برقی و فرمان الهام گرفته از فرمول ۱ با دکمه استارت ارتقا یافته عرضه می شود.

خریداران استلویو هم چنین می توانند بسته ارتقایی اسپرت را با قیمت ۱۸۰۰ دلار برای این خودرو خریداری کنند که شامل رینگ های ۱۹ اینچی، سیستم تعلیق اسپرت، فرمان اسپرت، تزئینات آلومینیومی، قاب شیشه های مشکی براق، ریل های سقف مشکی، پدال های آلومینیومی اسپرت، کالیپرهای ترمز رنگی و غیره است. هم چنین این خودرو از اپل کارپلی و اندروید اتو پشتیبانی می کند.

مدل استلویو Ti با قیمت ۴۴۹۹۰ دلار به فروش می رسد. دو بسته ارتقایی Ti اسپرت و Ti Lusso نیز برای این مدل موجود هستند که هر دو با قیمت ۲۵۰۰ دلار عرضه می شوند.

تنها شاسی‌بلند آلفارومئو قیمت‌گذاری شد

 

منبع:car.ir

درباره نویسنده

پیمان ساعی

ارسال نظر