دنیای سرعت

خوش فروش‌ترین خودروهای کارکرده در دنیا را بشناسید!

هر زمان که بخواهیم خودرویی را خریداری کنیم، باید نخست به اطلاعات‌فنی رجوع و آن را ارزیابی کنیم و در گام دوم به سراغ نظرات مردم و دارندگان آن خودرو برویم؛ بهترین معیار برای انتخاب خودرو، زمانی است که چند مالک در مورد تجربه استفاده از آن خودرو نظر خود را ارائه دهند.

این مساله در خرید خودرو صفر هم مانند خرید خودرو کارکرده صادق است. ازآنجاکه خودروهای کارکرده احتمال خرابی بیشتری دارند، بررسی خودرو پیش از خرید، الزام بیشتری دارد. خودروهایی که به میزان زیادی در بازار معامله می‌شوند و محبوب هستند، عموماً دارای کیفیتی بالا هستند که رضایت مشتریان را بدنبال دارد.

پرفروش‌ترین خودروهای دست دوم دنیا عبارتند از:
تویوتا کمری

 خوش فروش‌ترین خودروهای کارکرده در دنیا را بشناسید!

تویوتا کمری با ۳۶۱٫۱۱۱ دستگاه فروش خودرو دست دوم به‌صورت سالانه، بیشترین میزان خرید و فروش خودروی دست دوم در دنیا را دارد. این خودرو در ۲ مدل ۴ و ۶ سیلندر تولید می‌شود که راندمان کلی آن بسیار مناسب است.
تویوتا کرولا

خوش فروش‌ترین خودروهای کارکرده در دنیا را بشناسید!

تویوتا کرولا، که پیش‌ازاین لقب پرفروش‌ترین خودرو سواری صفر دنیا را نیز به خود اختصاص داده بود، توانسته است با فروش ۳۰۶٫۶۹۳ عدد در سال، در رتبه دوم قرار گیرد. این خودرو به دلیل سواری نرم، جادار بودن و قدرت بسیار خوب پیشرانه و از همه مهم‌تر، استقامت بالا و دیر خراب شدن، طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کند.?
هوندا آکورد

خوش فروش‌ترین خودروهای کارکرده در دنیا را بشناسید!

هوندا آکورد، هم خودرویی بسیار زیبا است و هم مطمئن و آرام. این خودرو که قدرت ۱۸۵ اسب بخار را از موتوری با حجم ۲۴۰۰ سی‌سی می‌گیرد، می‌تواند یک سواری دل‌چسب را به دارندگان خود هدیه کند. البته این خودرو با پیشرانه ۶ سیلندر و حجم موتور ۳۵۰۰ نیز عرضه می‌شود. آمار خرید این اتومبیل ژاپنی، ۲۹۴٫۹۳۵ دستگاه در سال است.
نیسان آلتیما

خوش فروش‌ترین خودروهای کارکرده در دنیا را بشناسید!

محصولات شرکت خودروسازی نیسان، ماندگاری و دوام را برای مالکان آن به ارمغان می‌آورند؛ مسئله‌ای که شاید در خودروسازی‌های دیگر به این حد نباشد. نیسان آلتیما خودرویی لوکس است که با دو موتور ۲۵۰۰ سی‌سی ۴ سیلندر و ۳۵۰۰ سی‌سی ۶ سیلندر در دنیا به فروش می‌رسد. این خودرو بسیار زیبا و مطلوب، توانسته با فروش ۲۸۳٫۳۷۲ دستگاه، رتبه چهارم را از آن خود کند.
هوندا سیویک

خوش فروش‌ترین خودروهای کارکرده در دنیا را بشناسید!

سیویک، خودروی سدان دیگری از محصولات شرکت خودروسازی هوندا است که راندمان عملکردی مناسبی دارد. این خودرو در دنیا به‌صورت پیش‌فرض پیشرانه‌ای ۲ لیتری دارد که می‌تواند با مدل ۱۵۰۰ سی‌سی نیز جایگزین شود. پیشرانه ۲ لیتری می‌تواند ۱۵۸ اسب بخار و پیشرانه ۱٫۵ لیتری (توربو) می‌تواند ۱۷۴ اسب بخار را تولید کند. این خودرو با ۲۷۷٫۵۳۸ عدد، در مقام پنجم قرار دارد.

منبع:car.ir

 

درباره نویسنده

پیمان ساعی

ارسال نظر