دنیای سرعت

مک لارن با گارانتی ۱۲ساله عرضه می‌شود!!!

mclaren p1

mclaren p1

شرکت مک‌لارن به‌تازگی اعلام کرده است که قصد دارد، خودروهای خود را با گارانتی ۱۲ ساله ارائه‌ کند.

با وجود آنکه بیش از ۳۰۰۰ دستگاه از خودروهای مک‌لارن در خیابان‌ها وجود دارد؛ اما این خودروساز بریتانیایی قصد دارد گارانتی ۱۲ ساله‌ای برای مالکان محصولات خود ارائه‌ کند؛ این گارانتی برای مدل‌های جدید و قدیمی سری اسپرت و سری سوپر که کمتر از ۱۰ سال از تولید آن‌ها می‌گذرد یا کارکردی کمتر از ۱۶۱ هزار کیلومتر دارند، ارائه می‌شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از پرشین خودرو، کارل ویپ، مدیر خدمات پس از فروش شرکت مک‌لارن می‌گوید: «مالکان خواهان این هستند که خودروهایشان بعد از مدتی رها نشوند و همچنان تحت پوشش‌ باشند تا بدین ترتیب بتوانند بدون نگرانی از رانندگی با خودروی خود لذت ببرند؛ برای آرامش خاطر مشتریانمان، گارانتی طولانی‌مدتی را مهیا کردیم و اکنون خیال مالکان محصولات ما تا تولد ۱۲ سالگی خودروهایشان آسوده خواهد بود.»

البته خدماتی از قبیل نگه‌داری کلی، تعویض چرخ‌ها، تایر‌ها و باتری، رنگ‌آمیزی مجدد خودرو، تعویض کلاچ به دلیل تنظیمات نادرست یا ساییدگی و پارگی آن، ورود آب به داخل خودرو و به‌روز‌رسانی نرم‌افزار، شامل این گارانتی طولانی‌مدت مک‌لارن نمی‌شوند، مگر آنکه در این خصوص فراخوانی صورت گرفته باشد.

منبع : mashin.ir

درباره نویسنده

علی محمدی تبار

علی محمدی تبار

سلام
دانشجوی مهندسی مکانیک هستم. خوشحالم که میتونم تو زمینه های تکنولوژی و خودرو اطلاع رسانی کنم. امیدوارم مطالب برای شما مفید واقع شود.
مشتاق نظرات شما... .

ارسال نظر