تحلیل فیلم های سینمایی

باکس آفیس ۲۹ شهریور : Blair Witch و Bridget Jones حریف Sully نشدند

Blair Witch

Blair Witch

در حالی که Sully ـه Clint Eastwood همچنان اون بالاها داره پرواز میکنه ، سه تازه اکرانی این هفته SnowdenBlair Witch, و Bridget Jones’s Baby نتونستند حریف اون بشند و در رده های بعدی قرار گرفتند.

Sully در حالی در دومین هفته نیز صدرنشین باقی موند که فقط ۳۷% نزول داشت و با ۲۲ میلیونی که این هفته فروش کرد ، فروش کل خودش رو به ۷۰ میلیون رسوند و با آغاز فروش جهانی اون در این مارکت هم به به جمع کل ۹۴ میلیون رسید. اما ترسناک Blair Witch هم که به نوعی دنباله ای بر فیلمی به همین نام و اکرانی سال ۱۹۹۹ است بود ، فروش خوبی نداشت و انتظار بیشتری میرفت و البته به لطف بودجه ۵ میلیونی اون ، فروش ۹٫۶ میلیونی رو به نوعی میشه موفقیت حساب کرد و در رده ی دوم این هفته قرار گرفت .

نا امید کننده ی بعدی این هفته نیز کمدی Bridget Jones’s Baby بود که با فروش ۸٫۲ به رده ی سوم قناعت کرد و در نهایت نیز Snowden ـه Oliver Stone ، سومین تازه اکرانی این هفته با فروش ۸ میلیونی در رده ی چهارم قرار گرفت که کم فروش ترین فیلم از آثار Stone نیز نام گرفت.

 

هفته گذشته این هفته نام فیلم فروش هفتگی فروش کلی بودجه
۱ ۱ Sully ۲۲,۰ ۹۳,۹ ۶۰
۲ Blair Witch ۹,۶ ۱۴,۵ ۵
۳ Bridget Jones’s Baby ۸,۲ ۳۸,۱ ۳۵
۴ Snowden ۸,۰ ۸,۷ ۴۰
۳ ۵ Don’t Breathe ۵,۶ ۱۰۷,۰ ۹٫۹
۲ ۶ When the Bough Breaks ۵,۵ ۲۲,۶ ۹٫۹
۴ ۷ Suicide Squad ۴,۷ ۷۱۸,۸ ۱۰
۵ ۸ The Wild Life ۲,۶ ۶,۶ ۱۷۵
۶ ۹ Kubo and the Two Strings ۲,۵ ۵۴,۶

منبع:آریا فیلم

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر