تحلیل فیلم های سینمایی

باکس آفیس ۱ شهریور : Suicide Squad سومین هفته در صدر و فروش ناموفق Ben-Hur

ben hur

ben hur

با نزول فقط ۵۴% در سومین هفته و فروش ۲۰٫۲ میلیون ، فروش کل خودش رو به ۲۶۲٫۱ میلیون رسونده و از مرز نیم میلیارد دلار فروش جهانی نیز گذشت و البته فیلمهای تازه اکرانی این هفته نتونستنن حریفش بشن و باید دید Don’t Breathe, Hands of Stone, و Mechanic: Resurrection میتونن این فیلم رو بیارن پایین یا خیر.

دومین فیلم باکس این هفته نیز Sausage Party است که اون هم فقط ۵۴% نزول داشت که برای یه انیمیشن ریت R اون هم در هفته دوم نتیجه ی عالی ای هست و با فروش ۱۵٫۷ میلیون ، جمع فروش خودش رو به ۶۵٫۳ میلیون رسوند و میتونیم به کمدی های ریت R ای چون Popstar با فروش ۹ ، فیلم The Nice Guys با فروش ۳۶ و Neighbors با فروش ۵۵ میلیون نیز مقایسه کنیم.

رتبه ی سوم این هفته نیز به فیلم کمدی ریت R یعنی War Dogs رسید که فروش ۱۴٫۸ میلیونیه نمیشه گفت افتضاح ولی قابل قبول رو بدست آورد و انیمیشن Kubo and the Two Strings هم با فروش ۱۲٫۱ میلیون در ردهی چهارم و در نهایت Ben-Hur با بودجه ی ۱۰۰ میلیونی اش فقط ۱۱٫۴ میلیون فروش کرد.

 

هفته گذشته این هفته نام فیلم فروش هفتگی فروش کلی بودجه
۱ ۱ Suicide Squad ۲۰,۷ ۵۷۲,۶ ۱۷۵
۲ Sausage Party ۱۵,۳ ۷۱,۳ ۱۹
۳ War Dogs ۱۴,۳ ۲۰,۸
۴ Kubo and the Two Strings ۱۲,۶ ۱۳,۵ ۶۰
۵ Ben-Hur ۱۱,۳ ۲۲,۰ ۱۰۰
۳ ۶ Pete’s Dragon ۱۱,۳ ۵۷,۰ ۶۵
۵ ۷ Bad Moms ۸,۰ ۱۰۶,۴ ۲۰
۴ ۸ Jason Bourne ۷,۹ ۲۷۸,۷ ۱۲۰
۶ ۹ The Secret Life of Pets ۵,۷۷ ۶۷۴,۵ ۷۵

منبع:آریا فیلم

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر