فیلم و مستند

دانلود مستند مزه مذاکره

دانلود مستند مزه مذاکره

دانلود مستند مزه مذاکره

اولين قسمت مجموعه مستند ارباب رخنه ها روي آنتن رفت. مجموعه مستند ارباب رخنه ها با توجه به شرايط اين روزهاي حاکم بر کشور و غفلت برخي از نهادهاي کشور به موضوع تکنيک هاي نفوذ آمريکا به کشور مي پردازد. «مزه مذاکره» اولين قسمت اين مجموعه مي باشد.

«مزه مذاکره»، در دو اپيزود متفاوت به موضوع نقشه‌هاي رخنه آمريکا در ايران مي‌پردازد. در پرده اول اين مستند با عنوان ارتش سري ، مدل آمريکا براي فروپاشي اتحاد جماهير شوروي و پياده‌کردن دقيق اين مدل براي ايران و غفلت برخي نهادها در ايران با محوريت هجوم کالاهاي مصرفي غربي و ترويج سبک زندگي آمريکايي به بازار داخل بررسي شده است. پرده دوم با عنوان سوداي بازگشت نيز با مروري بر اسناد آشکار مراکز تصميم‌ساز در غرب به تلاش‌هاي دولت آمريکا براي اثر‌گذاري روي شخصيت‌هاي سياسي ايران و تمايل برخي از اين اشخاص به شکستن تابوي مذاکره با آمريکا و تداوم مدل مذاکرات هسته‌اي به ساير موضوعات مي پردازد.

مجموعه هاي مردمي، فرهنگي و دانشجويي که قصد اکران عمومي اين مستند را دارند مي توانند از لينک دريافت با کيفيت عالي استفاده کنند و چنانچه از کيفيت فايل دريافت شده رضايت نداشتند از طريق رايانامه برنامه به نشانه info@sorayatv.it با روابط عمومي برنامه در ارتباط باشند.


دريافت مستند، کيفيت عالي

دريافت مستند، کيفيت خوب

دريافت مستند، کيفيت متوسط

دريافت مستند، کيفيت کم

دريافت مستند، مناسب براي تلفن همراه و شبکه هاي اجتماعي

دريافت مستند – لينک کمکي

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر