فیلم و مستند

دانلود مستند پدرخوانده

مستند پدرخوانده که ماحصل ده‌ها سند و گزارش غير قابل انکار است، براي اولين بار پرده از  يک سلسله عميق و گسترده دوازده ساله برمي دارد که طي آن خاندان راکفلرها، از ثروتمندترين و پرنفوذترين خاندان‌هاي  آمريکايي با طرف‌هاي ايراني خود بارها به صورت محرمانه در کشورهاي ثالث ديدار و گفتگو کرده‌اند.

رونمايي از برنامه طراحي شده براي تسلط مجدد بر ايران تحت عنوان “پروژه ايران”، با محوريت برنامه هسته‌اي ايران و با هدف از سرگيري روابط مجدد ايران و آمريکا، بخش‌هاي مهمي از اين مستند را به خود اختصاص داده است. پيش از اين دو قسمت از مجموعه “ارباب رخنه‌ها” با عنوان مزه مذاکره و آرايش غليظ از برنامه ثريا پخش شده است.

در ادامه پيوندهاي مختلف اين مستند جهت دريافت قرار داده شده است. هم چنين کيفيت عالي اين مستند نيز جهت اکران هاي مردمي و دانشگاهي بارگذاري شده است. تيزر سومين قسمت مجموعه مستند ارباب رخنه ها نيز از اينجا قابل دريافت مي باشد.


دريافت مستند با:

کيفيت خوب

کيفيت متوسط

مناسب جهت تلفن همراه و شبکه هاي اجتماعي

(پيوند کمکي با کيفيت خوب)

(چنانچه پس از انتخاب هريک از کيفيت هاي بالا، دانلود به طور خودکار آغاز نشد، مي توانيد با کليک راست کردن و انتخاب گزينه save target as يا save link as مستند را بر روي رايانه خود دريافت نمائيد)

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر