فیلم و مستند

دانلود مستند حاشیه ای کوتاه بر یک متن بلند

روایتی از زوار خارجی کربلا

در چهار اپیزود به توصیف علاقه انسان ها متفاوتی به سید الشهدا می پردازد، کسانی که به عشق حسین (ع) کار خود را رها کرده و با پای پیاده رهسپار حرم سید الشهدا شده اند. اپیزود نخست این فیلم به روایت علاقه و ایمان قلبی یک فیزیکدان مسیحی به امام حسین (ع) از زبان خودش و نگاه متفاوت این استاد دانشگاه به اربعین سید الشهدا می پردازد. اپیزود دوم شرح عشق حسینی از زاویه دید صابئین عراق – پیروان حضرت یحیی (ع) است، در این اپیزود یکی از مشایخ عراقی صابئین درباره امام حسین ( ع) صحبت می کند، او کار و زندگی خود را رها کرده و در ایام محرم به خدمتگزاری زوار این بزرگوار مشغول است. اپیزود سوم این مستند به ملیت های مختلف چینی، اروپایی، آفریقایی، اندونزیایی و .. مربوط می شود که برای زیارت حضرت سید الشهدا (ع) سختی سفر را به جان خریده اند. اپیزود چهارم نیز به کربلا و اتفاقاتی که برای زوار می افتد اختصاص داده شده است.


دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول     بخش دوم          بخش سوم        بخش چهارم
                          
۸۱٫۰۵ مگابایت     ۸۱٫۰۵ مگابایت     ۸۱٫۰۵ مگابایت     ۷۸٫۸۸ مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر